SG73S1ETTP6981D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6981D
JLCPCB Part #
C3969409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS