SG73S1ETTP6800D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6800D
JLCPCB Part #
C4080105
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS