SG73S1ETTP6651D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6651D
JLCPCB Part #
C4343168
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS