SG73S1ETTP625G
MFR.Part #
SG73S1ETTP625G
JLCPCB Part #
C4203543
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS