SG73S1ETTP623G
MFR.Part #
SG73S1ETTP623G
JLCPCB Part #
C4294563
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS