SG73S1ETTP6200F
MFR.Part #
SG73S1ETTP6200F
JLCPCB Part #
C3941865
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS