SG73S1ETTP6193D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6193D
JLCPCB Part #
C4334884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS