SG73S1ETTP6041F
MFR.Part #
SG73S1ETTP6041F
JLCPCB Part #
C4094600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS