SG73S1ETTP5761D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5761D
JLCPCB Part #
C3931011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS