SG73S1ETTP5623F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5623F
JLCPCB Part #
C4249880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS