SG73S1ETTP5621D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5621D
JLCPCB Part #
C4052559
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS