SG73S1ETTP514G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP514G
JLCPCB Part #
C4352622
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS