SG73S1ETTP5110D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5110D
JLCPCB Part #
C4323290
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS