SG73S1ETTP5102D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5102D
JLCPCB Part #
C4212236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS