SG73S1ETTP473G
MFR.Part #
SG73S1ETTP473G
JLCPCB Part #
C4209086
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS