SG73S1ETTP471G
MFR.Part #
SG73S1ETTP471G
JLCPCB Part #
C4058310
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS