SG73S1ETTP3920D
MFR.Part #
SG73S1ETTP3920D
JLCPCB Part #
C4341455
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS