SG73S1ETTP38R3D
MFR.Part #
SG73S1ETTP38R3D
JLCPCB Part #
C4051968
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS