SG73S1ETTP365G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP365G
JLCPCB Part #
C3952835
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS