SG73S1ETTP3652F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3652F
JLCPCB Part #
C4065303
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS