SG73S1ETTP3570F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3570F
JLCPCB Part #
C3945243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS