SG73S1ETTP34R0D
MFR.Part #
SG73S1ETTP34R0D
JLCPCB Part #
C4006097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS