SG73S1ETTP3401F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3401F
JLCPCB Part #
C4275372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS