SG73S1ETTP3323D
MFR.Part #
SG73S1ETTP3323D
JLCPCB Part #
C3965841
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS