SG73S1ETTP330J
MFR.Part #
SG73S1ETTP330J
JLCPCB Part #
C4170963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS