SG73S1ETTP330G
MFR.Part #
SG73S1ETTP330G
JLCPCB Part #
C3942223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS