SG73S1ETTP302G
MFR.Part #
SG73S1ETTP302G
JLCPCB Part #
C3955869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS