SG73S1ETTP2743D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2743D
JLCPCB Part #
C4205307
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS