SG73S1ETTP2742D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2742D
JLCPCB Part #
C4094759
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS