SG73S1ETTP2741D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2741D
JLCPCB Part #
C4083528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS