SG73S1ETTP272G
MFR.Part #
SG73S1ETTP272G
JLCPCB Part #
C4099574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS