SG73S1ETTP2432D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2432D
JLCPCB Part #
C4179787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS