SG73S1ETTP2400D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2400D
JLCPCB Part #
C4000549
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS