SG73S1ETTP2372F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2372F
JLCPCB Part #
C4324557
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS