SG73S1ETTP2322D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2322D
JLCPCB Part #
C3970235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS