SG73S1ETTP2262D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2262D
JLCPCB Part #
C4146009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS