SG73S1ETTP225G
MFR.Part #
SG73S1ETTP225G
JLCPCB Part #
C4090125
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS