SG73S1ETTP224J
MFR.Part #
SG73S1ETTP224J
JLCPCB Part #
C4212232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS