SG73S1ETTP2202F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2202F
JLCPCB Part #
C4314221
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS