SG73S1ETTP1R8G
MFR.Part #
SG73S1ETTP1R8G
JLCPCB Part #
C3984683
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS