SG73S1ETTP1R69F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1R69F
JLCPCB Part #
C4302420
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS