SG73S1ETTP1960D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1960D
JLCPCB Part #
C4216607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS