SG73S1ETTP180G
MFR.Part #
SG73S1ETTP180G
JLCPCB Part #
C4258090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS