SG73S1ETTP1782F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1782F
JLCPCB Part #
C3921298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS