SG73S1ETTP165G
MFR.Part #
SG73S1ETTP165G
JLCPCB Part #
C4241394
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS