SG73S1ETTP1621D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1621D
JLCPCB Part #
C4085205
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS