SG73S1ETTP1601D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1601D
JLCPCB Part #
C4061567
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS