SG73S1ETTP1600D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1600D
JLCPCB Part #
C4193580
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS