SG73S1ETTP1473F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1473F
JLCPCB Part #
C4000556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS