SG73S1ETTP1400F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1400F
JLCPCB Part #
C4199543
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS